Események

E-mail Print PDF

 


11.30.csütörtök U14 JNKSZ 17.45 Petőfi

11.29.szerda NFJ 17.30 Gödöllő-Pityke

11.27.hétfő U16 17.30 Toldi Pityke-Szedeák

11.25.szombat Kecske Kupa MINIK!! Máty
11.25.szombat U11JNKSZ 9.30 és 10.45 Szolnok kocsik

11.25.szombat U14 12.00 és.. Szeged busz ind 9.15

11.24. péntek U16 18.45 Békéscsaba busz ind 16.30

11.23.csütörtök PM NFJ 18.45 Pityke-Monor Petőfi

11.18.szombat Kenguru 10.00 és 12.30 Mátyás iskola

11.17 péntek U16 17.00 KKA-Pityke Izsáki út

11.16. JNKSZ U14 Petőfi

11.25.szombat Kecske Kupa MINIK!! Mátyás iskola

Gyermek forduló nov.11-12.
szombat GY fiú 10.00 és 13.00 Izsáki út
vasárnap GY lány 15.00 és 16.30 vagy 18.00 Mátyás iskola
Nov 11. szombat U16 Békés-Pityke 11.00 és 12.30 busszal

Nov 9. péntek 18.45 NFJ Százhalombatta-Pityke

Pityke Kupa U11 Pata csapat Nov.3-4-5. Toldi iskola
péntek 9.00 és 15.15
szombat 9.45 és 12.15
vasárnap 9.45 eredményhirdetés 14.45

Vasárnap U11 Kecskemét 9.00 és 10.15
Kedd U16 17.00 Petőfi iskola
Szerda U18 19.00 Monor - lányok
Péntek 17.00 Cegléd Dobd a kosárba

Vasárnap U16 ás isk Kecskemét12.45 Szeged

10.08. Serdülő fiú II. forduló Kecskemét

10.08. Gyeremk lány Kecskemét Mátyás

10.07. Gyermek fiú Kecskemét Mátyás

09.17. Serdülő fiú Szeged I. forduló

07.10.16. MiniBasket Fermo

06.07. JNKSZ döntő

05.25-27. OSB B DÖNTŐ- Pécs

05.23. Petőfi iskola Országos elődöntő Diákolimpia IV.kcs

05.21. Piliscsaba PM fiú DÖNTŐ 11.45 és 13.30 vagy 15.15

05.20. PM NFJ DÖNTŐ Monor 11.00 és 15.30 vagy 16.30

05.18. JNKSZ ELK Petőfi iskola 17.00

05.18.Diákolimpia "kicsik" Kaposvár ind 630 Petőfi iskola

05.13. MAJÁLIS - ÚTMENTI LAK - Kocsér

05.10. JNKSZ FS Jászberény 2 mérkőzés

05.06-07. FOSF Nagykőrös Toldi 2 napos

05.06. U11 Kecskemét Mátyás iskola 12.45 és..

04.25. kedd 15.30 JNKSZ kisPitykék Karcag 2 mérkőzés

04.24.hétfő JNKSZ FS 17.30 Toldi

04.24.hétfő PM NFJ Lányok 18.45 Piliscsaba

04.22. PM FS Piliscsaba

04.22. U12 Toldi 10.00 és 11.30

04.13-16. OSTRAVA Easter Tournament - 2003 fiúk és 1998 lány csapat

04.10. 17.00 Petőfi  PM NFJ Pityke-Monor Szedd ki!

04.07 -08 -09. FOSF Szombathely torna

04.07. 17.00 Petőfi iskola Dobd a kosárba! III-IV. osztályosok versenye

04.06. csütörtök 17.45 PM NFJ Pityke-Monor

04.03. hétfő DIÁKOLIMPIA III. kcs megyei Döntő Göd

04.02. vasárnap Kenguru Kupa 9.00 és 10.15 Kecskemét Mátyás iskola

03.28. PM NFJ Pityke -Dunaharaszti Petőfi 17.45

08.27. DIÁKOLIMPIAIV. kcs megyei Döntő  Piliscsaba

03.26. PM NK Kunszentmiklós 14.30 és 16.00

03.25. szombat KECSKE KUPA 10.00 és 11.00

03.24. péntek 16.15 JNKSZ U11 kisPitykék Szolnok

03.19. PM FS Pata csapatToldi 10.00 és 13.30 vagy 15.15

03.18. PM NFJ Lányok Tatabánya, Oroszlány ind SPAR 7.15

03.18. U12 Ádám csapat Szolnok 12.30 és 14.00 ind SPAR 10.30

03.17. JNKSZ FS Pata csapat Petőfi 18.00

03.14. JNKSZ FS Petőfi 17.00 és 18.15

03.11-12. OSB fiú Pata csapat Debrecen Oláh G. Sportcsarnok

11.00 Pityke-Debrecen
17.00 Pityke-Szekszárd
11.15 Pityke-Sopron

03.10 PM NFJ 19.15 Százhalombatta

03.05. Kenguru 9.00 és 11.30 Mátyás iskola

03.04. PM NFJ Pityke- Tatabánya

03.02. PM NFJ  19.30 Százhalombatta - Pityke

02.26. PM NK Nagykőrös Petőfi 9.00 Pityke-KKA-PAFC 12.00 Pityke-Vagány Nyulak

02.25. PM NFJ 16.00 Petőfi

02.25. Kecske Kupa szombat A és B csapat 8.30, 9.30, 10.30, 11.30

02.19. PM NFJ Dunaharaszti 11.00 Lányok U12.

02.19. Gyermek Ádám csapat 12.00 és 13.30 Szolnok

02.18. PM FS Pata Nagykőrös Toldi
02.18. PM NFJ 16.00 Petőfi
02.18. Nyuszi Kupa kis Pitykék Bp

02.15. 17.30 JNKSZ FS Szolnok Kodály iskola

02.11-12. OSB felsőház Toldi 12.45 Nyíregyháza,18.45 Bp.Honvéd és 11.15. Eger

02.04. PM NFJ 11.00 Petőfi

02.04. U11 Toldi 9.00 és 11.30

02.01. PM NFJ Albertirsa

01.28. PM FS Taksony 12.45 és 14.30

01.28. Gyermek Felsőház Nagykőrös, Petőfi iskola 10.00 és 14.00

01.22. Pasarét Nyuszi Kupa 10.00 és 11.00

01.21. PM kadet lány Kecskemét Bólyai 16.00 és 17.30

01.21. Kecske Kupa 3 csoport!!!!!!!!! 10.30,11.30,12.30,13.30,14.30 és 15.30

01.19. PM NFJ 17.45 Petőfi

01.11. JNKSZ serd Szolnok Verseghy 17.15

01.18. Gyerek forduló Katonatelep 9.00 és 12.00

12.10. szombat Kenguru forduló

12.09.  19.00 PM NFJ Petőfi iskola Pityke.Százhalombatta

12.04. vasárnap

Mini Mikulás Nap - 8.15 Petőfi iskola

Gyermek forduló Ádám csapat
Nagykőrös Petőfi iskola 11.30 és 13.00

12.03. szombat

PM serd fiú Dunaújváros Főiskola A ép Dunaújváros, Táncsics Mihály

10:00 Dunaújvárosi Főiskola DSE - Pityke KSE FS

11:45 Pityke KSE - Keresztúri SE FS

November 26. szombat Kecske Kupa Kecskemét EÜ 9.30 és 10.30 vagy 11.30

November 24. csütörtök Pasarét edzőmérkőzés U14 csapat

November 20. Vasárnap OSB forduló Hódmezővásárhely

November 19.szombat U'' Kenguru forduló Kecskemét Mátyás iskola 11.15 és 12.30

November 18. PÉNTEK JNKSZ Fiú serdülő mérkőzés 15.30

November 16. szerda

Mercedes -Benz gyárlátogatás

November 7. hétfő Toldi iskola JNKSZ serdülő fiú forduló

16.00 Pityke- Jászberény/A

 

Október 29-30-31. XX.Pityke Kupa Nemzetközi kosárlabda torna

Október 27. csütörtök kis Pitykék
Országos Kenguru forduló Nagykőrös Petőfi iskola 16.00-19.00

MINDENKINEK Október 25.kedd 14.30- 15.30 Petőfi iskola
TELJES szerelésben - mezek, melegítő alsó, bemelegítő póló!
Rövid bemutató edzés csapatonként!!
Támogatók látogatása!!!!!!!!!!!!! Köszönjük

Október 22. szombat 16.00 Petőfi iskola
Lány Pityke Junior-Albertirsa felnőtt

Országos Serdülő Fiú

Helyszín: Szeged, Deák Ferenc Gimnázium (József A. sgt. 118.) Utazás BUSSZAL
Időpont: 2016. október 29.szombat
11:30 Kecskeméti KA „A” – Pityke KSE (FOSA-3052)
14:00 3. helyért (FOSA-3053)
16:00 Döntő (FOSA-3054)

Október 16. vasárnap 11.00-13.00 Petőfi iskola
Játéklehetőség éremért kis pályán 2006/2007/2008/2009 születésű gyerekek számára!! Várunk mindenkit!! Pitykéék

2016-10-16 Vasárnap Pata csapat 2002 Pest megye serdülő
Toldi SZKI Nagykőrös, Ceglédi út 24
09:00 Pityke KSE - Nagykőrösi Sólymok KE FS/B 12:30 Miklósi KékRókák KE - Pityke KSE FS/B

PM Junior lány mérkőzés október 10.hétfő 18.00 Monor Utazás busszal

Országos GYERMEK forduló október 9. vasárnap
Kecskemét Mátyás iskola 15.30 és 17.00

Serdülő országos II. forduló kiírása okt.9. vasárnap
Szolnok Nagy Imre krt 20.
10.00 ill.14.00 vagy 16.00

Nyuszi Kupa kezdés október 8 szombat Pasarét
12:00 Pityke Tigrisek - Fenyves Mókusok
13:00 Pannónia Vasas - Fenyves Mókusok
14:00 Pannónia Vasas - Pityke Tigrisek

FIÚ SERDÜLŐ I. forduló 09.18. BÉKÉS 10.00 és 14.00 v 16.00
Utazás a csapatnak külön busszal Indulás 7.00 SPAR